wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Paski, gumy, węże, zasilacze
BESTSELLERY
Systemy płatności
 • PayU
Kontakt
 • area-led sp. z o.o.
  ul. Młyńska 5a/13
  61-729 Poznań
  Regon: 368986310
  NIP: 783-176-91-49
 • E-mail:sklep@area-led.pl
 • Telefon61 677 21 97
 • Godziny działania sklepuul. Kopanina 54/56
  60-105 Poznań
  pon-pt: 8.00 - 16.00

Paski, gumy, węże, zasilacze

Paski, gumy, węże, zasilacze Taśmy - Paski LED
Taśma ledowa to samoprzylepne paski z elastycznego tworzywa sztucznego, na których są rozmieszczone równomiernie diody. Taśmy są samoprzylepne z jednej strony, dzięki czemu nadają się do montażu na dowolnej gładkiej powierzchni: ścianach, sufitach, blatach mebli, schodach itp. Większość taśm LED nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi czy elementów podczas montażu. Aby taśma działała, wystarczy ją jedynie podłączyć do zasilania 12V. Taśmy są zaprojektowane tak, aby można było je łatwo przyciąć do pożądanej długości i dopasować do podświetlanego elementu. Występują wersje o podwyższonej klasie szczelności umieszczone w osłonie gumowej lub zatopione w żelu.

Węże LED
Węże ledowe zasilane napięciem 230V. Dzięki wysokiej klasie szczelności nadają się do użytku zewnętrznego. Można podłączyć do 50m na jednym przewodzie zasilającym. Węże mają możliwość dopasowania długości co 1m.

NEON LED
Rodzaj węża ledowego z niewidocznymi diodami, dająca równomierne światło na całej długości. Możliwość formowania kształtów. Doskonale nadaje się jako ozdoba elewacji, do tworzenia napisów, do podświetlania pomieszczeń. Wodoodporna konstrukcja odporna na zabrudzenia, kurz i uszkodzenia mechaniczne. Dostępne w wielu kolorach oraz wersji Wielokolorowej-RGB. Możliwość dopasowania długości co 1m. Maksymalna długość 50m.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl